M

O nas

 Firma MSTEEL POLSKA

Działamy w branży przemysłu metalowego. Od początku działalności skupiliśmy się na produkcji kontenerów hakowych, bramowych, standardowych i na specjalne zamówienie, a także pieców do ogrzewania hal i magazynów.

Nasze doświadczenie rośnie wraz z każdym nowym projektem.

Nie stoimy w miejscu – z każdym rokiem rozwijamy nasze kompetencje, jeszcze bardziej poszerzając wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne. Widać to najlepiej w naszych produktach, które cały czas ulepszamy, aby móc zaproponować Państwu produkty najlepszej jakości na rynku – nie tylko polskim, ale również europejskim.

Zainteresowanie naszymi produktami rośnie każdego dnia.

Codziennie poszerza się również grono naszych zadowolonych Klientów. Sukces ten zawdzięczamy przede wszystkim naszej wykwalifikowanej kadrze, a także precyzyjnemu i konsekwentnemu działaniu w każdej sferze naszej misji.

Zadowolenie naszych Klientów to priorytet

– dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jak najbardziej unowocześnić proces produkcji i dostosować go do aktualnych potrzeb rynkowych.

Stawiamy na jakość

Wiemy, że to właśnie w jakość warto inwestować. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości i solidności. Zdajemy sobie sprawę również z tego, jak istotne są walory zewnętrzne, dlatego nie zapominamy oczywiście o estetyce wykonania. Inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt produkcyjny, między innymi w niezwykle precyzyjne wycinarki plazmowe oraz giętarki krawędziowe CNC.

JAK PRACUJEMY

WYPALANIE NA PRZECINARKACH PLAZMOWYCH CNC

SPAWANIE KONSTRUKCJI STALOWYCH

ODBIÓR PRODUKTU PRZEZ KLIENTA

GIĘCIE NA PRASACH KRAWĘDZIOWYCH CNC

SPAWANIE KONTENERÓW

CO CECHUJE NASZĄ PRODUKCJĘ?

EKOLOGIA

Stawiając na ochronę środowiska dążymy do tego, by wszystkie nasze produkty posiadały atesty ekologiczne, a także świadectwo dopuszczenia do produkcji.

INNOWACJA I JAKOŚĆ

Idziemy z duchem czasu. Stale inwestujemy w nowe technologie. Wciąż ulepszamy nasz park maszynowy.

ESTETYKA

Chcemy, by nasze produkty nie tylko działały bez zarzutu, ale również wykazywały się dużymi walorami estetycznymi. Dbamy szczególnie o detale, ponieważ wiemy, że to one w głównej mierze odpowiadają za efekt końcowy.

PROFESJONALIZM

Naszym Klientom gwarantujemy wsparcie techniczne na każdym etapie użytkowania, a także służymy naszą wiedzą merytoryczną i praktyczną.