M

O nas

 Firma MSTEEL POLSKA

Działamy w branży przemysłu metalowego. Od początku działalności skupiliśmy się na produkcji kontenerów hakowych, bramowych, standardowych i na specjalne zamówienie, a także pieców do ogrzewania hal i magazynów.

WCIĄŻ ULEPSZAMY NASZĄ OFERTĘ
DLA NASZYCH KLIENTÓW I DLA ŚRODOWISKA

Nasze doświadczenie rośnie wraz z każdym nowym projektem.
Nie stoimy w miejscu – z każdym rokiem rozwijamy nasze kompetencje, jeszcze bardziej poszerzając wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne. Widać to najlepiej w naszych produktach, które cały czas ulepszamy, aby móc zaproponować Państwu produkty najlepszej jakości na rynku – nie tylko polskim, ale również europejskim.

Zainteresowanie naszymi produktami rośnie każdego dnia.
Codziennie poszerza się również grono naszych zadowolonych Klientów. Sukces ten zawdzięczamy przede wszystkim naszej wykwalifikowanej kadrze, a także precyzyjnemu i konsekwentnemu działaniu w każdej sferze naszej misji.

Zadowolenie naszych Klientów to priorytet – dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jak najbardziej unowocześnić proces produkcji i dostosować go do aktualnych potrzeb rynkowych.

Stawiamy na jakość

Wiemy, że to właśnie w jakość warto inwestować. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości i solidności. Zdajemy sobie sprawę również z tego, jak istotne są walory zewnętrzne, dlatego nie zapominamy oczywiście o estetyce wykonania. Inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt produkcyjny, między innymi w niezwykle precyzyjne wycinarki plazmowe oraz giętarki krawędziowe CNC.

CO CECHUJĘ NASZĄ PRODUKCJĘ?

EKOLOGIA

Stawiając na ochronę środowiska dążymy do tego, by wszystkie nasze produkty posiadały atesty ekologiczne, a także świadectwo dopuszczenia do produkcji.

INNOWACJA I JAKOŚĆ

Idziemy z duchem czasu. Stale inwestujemy w nowe technologie. Wciąż ulepszamy nasz park maszynowy.

ESTETYKA

Chcemy, by nasze produkty nie tylko działały bez zarzutu, ale również wykazywały się dużymi walorami estetycznymi. Dbamy szczególnie o detale, ponieważ wiemy, że to one w głównej mierze odpowiadają za efekt końcowy.

PROFESJONALIZM

Naszym Klientom gwarantujemy wsparcie techniczne na każdym etapie użytkowania, a także służymy naszą wiedzą merytoryczną i praktyczną.